pomiar zużytego paliwa gps - motoflow

System

Kiedy konkurencja w twojej branży jest zażarta, a o wygranej w przetargu czy konkursie ofert decydują złotówki, potrzebujesz czegoś co da Ci przewagę nad konkurentami. Potrzebujesz Systemu MOTOFLOW, który pomoże dokładnie określić koszty paliwa, czasu pracy ludzi i maszyn w twojej firmie i trzymać je pod kontrolą.

Dość nietrafionych założeń i szacunków "spod dużego palca". System MOTOFLOW zbierze dane i pomoże je łatwo i szybko przeanalizować. Twoje prognozy kosztów będą precyzyjne. Będziesz wiedzieć o ile możesz się cofnąć w negocjacjach, aby wygrać dobrze skalkulowany kontrakt dla twojej firmy...

A kiedy już go wygrasz, System MOTOFLOW zapewni ci stałą kontrolę kosztów jego realizacji. Dzięki Systemowi MOTOFLOW w pełni panujesz nad najcenniejszymi zasobami twoje firmy - czasem pracy ludzi i maszyn oraz kosztami zużycia paliwa i eksploatacji sprzętu.

Czy realizujesz inwestycje budowlane, czy masz firmę transportową, czy zajmujesz się utrzymaniem dróg, czy też flotę samochodów serwisowych, czy działasz na wielką, czy na małą skalę? W każdym przypadku System MOTOFLOW możemy dostosować do twoich indywidualnych wymagań i specyfiki twojej branży. Stały dostęp do dokładnych informacji, to lepsze decyzje biznesowe i większy zysk.