FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - SYSTEM MOTOFLOW

Na serwerze firmy SRTime – właściciela Systemu Motoflow.
Każdy użytkownik otrzymuje swoje hasło i login i loguje się do systemu przez przeglądarkę internetową na wybranym przez siebie urządzeniu (PC/laptop/smartfon).
System daje możliwość podłączenia wielu użytkowników bez jakichkolwiek ograniczeń Ilościowych. Ilość użytkowników uzależniona jest od potrzeb Zamawiającego.
Dokładność pomiaru zależy od zastosowanego systemu. Najbardziej cenionym przez naszych odbiorców jest System MOTOFLOW STANDARD bazujący na wskazaniach z przepływomierza paliwa. Ten układ daje gwarancję minimalnego błędu pomiaru zużytego paliwa na poziomie +/- 1%.
Gwarancja jest zróżnicowana. Na systemy związane z pozycjonowaniem (GPS), rozliczaniem, czasu pracy operatora/maszyny, rozliczaniem paliwa itp. dajemy 12 miesięcy gwarancji. Na zbiorniki paliwa (System Tankowania Paliwa) - 10 lat, a na osprzęt do nich 24 miesiące.
Tak. Nasi mobilni serwisanci wykonują serwis pogwarancyjny na terenie całego kraju.
Tak. Ponieważ jesteśmy pomysłodawcą i wykonawcą systemu możemy konfigurować go pod indywidualne potrzeby klientów, w tym rozbudowywać go o dodatkowy osprzęt i funkcjonalności.
W zależności od miejsca lokalizacji (miasto/teren niezabudowany) dokładność waha się od 1 do 5 metrów.
Tak, nie ma opóźnień w przekazywaniu informacji o lokalizacji pojazdu czy maszyny.
Tak, dajemy możliwość przetestowania naszego sprzętu i aplikacji. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupie, zwłaszcza gdy posiada się tabor sprzętu czy flotę samochodów nie jest łatwa. Aby klienci mogli podjąć dobrą decyzję dla siebie i swojej firmy, umożliwiamy im sprawdzenie naszego Systemu Motoflow w akcji.
Na początku Klient nie ponosi żadnych kosztów. Jeśli po zakończeniu okresu testowego klient nie zdecyduje się na zakup to ponosi jedynie koszty montażu, demontażu i ewentualne koszty dojazdu. Jeśli decyduję się na zakup to sprzedajemy klientowi zamontowane urządzenia i osprzęt, doliczamy koszt montażu i podpisujemy umowę na korzystanie z Systemu Motoflow.
Jest to zawsze indywidualnie uzgadniane z Klientem. Zwykle testy trwają od 1 do 2 miesięcy. To wystarczający czas dla Klientów zainteresowanych redukcją kosztów i sprawowaniem kontroli nad swoimi maszynami/pojazdami, aby przekonać się jakie korzyści mogą uzyskać z użytkowania Systemu Motoflow.
Zdecydowanie! Poza możliwością drukowania zapisanych danych, System zapewnia eksport w formacie CSV, co daję możliwość obróbki danych według własnych potrzeb (np. przy pomocy programu Excel).